Trampské Pikovice 20.5.2017

Tak snad je již skladba programu na Trampské Pikovice finální, tož vám jí představujeme. Určitě zase bude na co se těšit. Už teď nám objednejte nějaké hezké počasí.

Sobota 20.5.2017 Pikovice

11:00 11:30 Isara
11:45 12:15 Nové struny
12:30 13:30 Taxmeni
13:45 14:15 Nová sekce
14:30 15:00 Kamarádi Starý Řeky
15:15 15:45 Náplava
16:00 16:30 Paběrky
16:45 17:45 Pacifik
18:00 18:30 Jitka Vrbová
18:45 19:15 Eldorádo
19:30 20:30 Dobeš Pavel
20:45 22:00 Michal Tučný revival

Written by 

Zde můžete napsat komentář, nebo zanechat vzkaz či dotaz.

napište první komentář