T.O. Gredo

 fous-gredo

Stanislav „Fous“ Matouš

Bílá Třemešná 50
544 72 Bílá Třemešná

Skype: Stanislav Matouš

tel. +420 608 108 116

Příspěvky zasílejte na osada.gredo@gmail.com

Zvadla, akce a ostatní poštu na  gredo64@seznam.cz
nebo používejte formulář v žáložce kontakty

Děkujeme …  Jetty

CESTA NA OSADU

OD NÁDRAŽÍ V BÍLÉ TŘEMEŠNÉ

MAPA PĚŠKY …. ZOBRAZIT……… KLIKNI ZDE

pesky

4 thoughts on “Kontakt”

 1. Tak jsme se zúčastnili smuteční ho setkání k 60tému výročí útonutí Alkádiho a Kitty. Bylo nás tam již jen pár, ale rád jsem se s nimi setkal.. HUŇÁČ.

 2. Ahoj všem příznivcům trempu a turistiky.. Když jsem ještě studoval tak díky mému učiteli panu Vaňkovi z Hronova jsme se dozvěděl o Jeskyni Macarat, chatě Jitřence, Třech prstech ( tři děla ) a bivaku pod ním. Dokonce i jeskyni pod Junáckou vyhlídkou ( tu jsem bohužel nikdy neobjevil ). Proto jsem se obrátil na Vaší skupinu a chtěl jsem se zeptat jestli by se našel někdo kdo by mě vzal na další kouzelné místa této oblasti?
  Vím, že nejsem první a ani poslední, ale velice mě okouzlila právě chata Jitřenka (pod Kamennou Bránou) a strašně moc by mě tam lákalo přenocovat, ale nevím na koho se obrátit protože pan J. Vaňěk který znal vlastníka je bohužel po smrti. Rozhodně bych nechtěl půjčení zadarmo, rád bych se přidal jako brigádník na údržbu nebo bych poskytl i finanční dar. Budu rád za každou odpověď.

  Ahoj Lukáš

  1. Ahoj. Máš stále. zájem o Jítřenku ? Majitel kamarád Vašata je již také po smrti, ale tradičně se tam schází parta tradičních návštěvníků. Nebyl by problém navštívit další krásná místa, která jsi dosud neviděl. Zdraví HUŇÁČ.

   1. Ahoj Huňáči, pamatuješ na osadu Gredo? V roce 1964 tam utonuli dva kamarádi. Složil jsi o tom baladu. Vzpomínáš?
    Ranař T.O. Gredo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..